ДП "Іллічівський морський торговельний порт"
68001, м.Іллічівськ, вул.Праці, 6 Україна

Забули пароль?

Іллічівський порт - перший з українських портів розробив і впровадив інтегровану систему менеджменту

 

Керівництво ДП «Іллічівський морський торговельний порт» удосконалює процес управління підприємством і підвищує ефективність роботи. Порт знаходиться на завершальній стадії отримання сертифіката відповідності інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) на основі міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

 

12 жовтня група аудиторів ДП «Науково-технічний центр сертифікації продукції та систем якості «СТАНКОСЕРТ» розпочала роботу на підприємстві. У ході зустрічі з представниками центру в.о. начальника порту Олександр Григорашенко зазначив: «Для підприємства, орієнтованого на міжнародних партнерів, відповідність сучасним стандартам – це запорука сталого розвитку та взаємовигідного співробітництва. Іллічівський порт вже кілька років працює над впровадженням інтегрованої системи менеджменту, і сьогодні ІМТП - перший серед українських портів проходить процедуру отримання сертифіката відповідності».

 

 

У свою чергу, головний аудитор Євген Стоякін, висловив упевненість в тому, що підприємство успішно завершить процес сертифікації. «Дуже радий, що Іллічівський порт першим вийшов на фінішну пряму. Наші фахівці добре знайомі з підприємством – у 2004 році ІМТП успішно пройшов сертифікацію системи менеджменту якості ISO 9000. Тепер будемо працювати над тим, щоб в порту офіційно почали діяти міжнародні стандарти інтегрованої системи менеджменту», - зазначив він. Група фахівців «СТАНКОСЕРТ» проведе аудит в Іллічівському порту протягом 10 днів, і по закінченні місяця порт отримає сертифікат відповідності інтегрованої системи менеджменту.

 

 

Довідка: З 2007 року в Іллічівському порту впроваджена і успішно діє система менеджменту якості (СМЯ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001. З метою вдосконалення діяльності в конкурентних умовах в 2009 році на підприємстві розроблена та впроваджена інтегрована система менеджменту. Впровадження ІСМ дозволяє оптимально швидко і якісно вирішувати завдання, що виникають в процесі управління, і істотно підвищує ефективність роботи підприємства.
Міжнародна сертифікація підтверджує той факт, що порт виконує роботи чи надає послуги найвищої якості, що повністю відповідають вимогам міжнародних стандартів для виробничих та бізнес-процесів.

 

Державне підприємство «Науково-технічний центр сертифікації продукції та систем якості «СТАНКОСЕРТ»» - організація Мінпромполітики України з питань науково-технічного забезпечення стандартизації та сертифікації продукції машинобудування та систем якості, екології та безпеки. Зареєстровано в реєстрі системи сертифікації УкрСЕПРО з 1991 року.